1 Kasım 2013 Cuma

2014 Abiye Modelleri

2014 abiye modelleri


Yeni yılın modaya yansıyan heyecanı podyumları süslemeye devam ediyor. 2014 abiye modelleri ile modanın tutkusu devam ediyor. Bende 2014 yılının tüm modelleri ve defilelerini sizler için inceledim. Genel olarak modellerden memnun kaldım diyebilirim. 


İlk olarak paris moda haftasında, sonbahar kış modelleri ve sonrasında 2014 ilkbahar yaz modelleri defileleri süslemeye başladı, ilk inceledeğim marka Rosa Clara 2014 abiye modelleri oldu. Genel olarak markanın çizgisini koruduğu , ince , zarif modellerin yer aldığı bir koleksiyon hazırlamış rose clara. Olgun hanımlara hitap eden rose clara, renk olarak pembe, mavi, siyah ve kırmızı ağırlıklı abiye modelleri ile vitrinleri süslüyor. Genel olarak maksi abiyeler yani uzun abiye modellerinin çok fazla yer aldığı koleksiyon benden tam not alıyor. 

2014 abiye modasından bahsedecek olursak, genel olarak şifon abiyeler, hem rahat hem de hareketli bir görünüm sunuyor. Özellikle kapalı mekanlarda, nişan ve düğüne gidicekler için sifon abiye modelleri ilk tercih olmalı diyorum. Benim diyeceklerim bu kadar. Tüm 2014 abiye modellerini görmek için abiye budur sitesini ziyaret edebilirsiniz. aşağıdaki linki tıklamanız yeterli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder